wtorek, 22 grudnia 2015

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to jedne z moich ulubionych okresów świątecznych w roku. Lubię czas przygotowań, dekoracji mieszkania, ubierania choinki, wspólnego pieczenia pierniczków, pakowania prezentów, zapachu unoszącego się z kuchni oraz spędzania czasu w gronie najbliższych. U mnie od kilku dni zagościła atmosfera świąteczna, a magię tych świąt stworzyły dekoracje w mieszkaniu :). 


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych nadziei, wyciszenia, wzmocnienia więzi rodzinnych, dużo uśmiechu i pięknych wspomnień życzy My sweet home

11 komentarzy:

 1. Przepięknie!
  radosnego świętowania dla Was ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny :)

   Usuń
 2. Wszystko super i pięknie, tylko ten Marley z fotki zupełnie tu nie pasuje ;P
  Wesołych Świąt i Tobie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beti dziękuję bardzo za opinie :). Ten obraz jest bardzo ważny dla nas i na pewno z niego nie zrezygnujemy. My go po prostu uwielbiamy :). Pozdrawiam serdecznie :).

   Usuń
 3. Chciałabym życzyć ci, aby te, jak i każde kolejne święta były najpiękniejsze. Aby panował u ciebie klimat przepełniony miłością i życzliwością. Najważniejsze abyście wy i wasze rodziny były bezpieczne i zdrowe, a jeśli do tego zaowocuje w pieniądze tym lepiej :). Spełnienia najskrytszych marzeń i tych nieskrywanych oraz jak najwięcej prostych ścieżek w życiu. Nikola z Pastelowego domku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikola, serdecznie dziękuję za piękne życzenia :). Wesołych Świąt!!!

   Usuń
 4. Radosnych swiat wypelnionych cieplem i miloscia!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pełnych miłości i rodzinnego ciepła, magicznych Świąt ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie to najlepszy okres w roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja wpadam po Świętach ale za to z najserdeczniejszymi życzeniami noworycznymi! Wszystkiego NAJ Kochana dla Ciebie i całej rodzinki! Cudowny klimat i boskie kadry jak zawsze. Buziaki

  OdpowiedzUsuń